Hakkımızda

Hakkımızda

Geleceğe Yatırım

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kurucularının 20 yıllarını verdikleri yurtdışı eğitim danışmanlığına yükledikleri anlam, bireylerin; hayatlarına dokunmak, heyecanlarını paylaşamak, vizyon kazanmaları, dünya vatandaşı olmaları farklı kültürleri tanımaları, entellektüel birikimlerini arttırmaları, yüksek kalitede eğitime erişebilmeleri olmuştur.

RightWay Turkey

Uluslararası Eğitim Danışmanlığı

 

NEDEN RightWay ?

RightWay’u tercih etmeniz için birçok sebep var !

Öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyetleri bizim en haklı gururumuzdur. 20 yıldır öğrencilerimiz ile kurduğumuz sağlam ilişkinin temelini karşılıklı samimiyet ve güven oluşturur. Danışmanlarımız sizin beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun programı, ülkeyi, konaklamayı seçmenizde, vize işlemlerinizden gittikten sonraki danışmanlık ihtiyaçlarınıza kadar tüm eğitim sürecinde sizin yanınızda olacaktır.

RightWay’un temsilciliğini yaptığı okulların tamamı bulundukları ülkelerdeki yetkili kurumlarca lokal ve uluslararası onaylara sahiptir. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere dil okulları British Council, Amerika dil okulları ACCET, Kanada dil okulları Languages Canada, Avustralya dil okulları NEAS, Malta dil okulları FELTOM, İrlanda dil okulları ACELS, Güney Afrika dil okulları EduSA gibi pek çok kurum akreditasyonuna sahiptir.

Öğrencilerimiz bizimle tanıştıkları günden itibaren RightWay takibi ve güvencesi altındadır. Türkiye’de kayıt olduğunuz an itibariyle başlayan süreçte her zaman öğrencilerimizin yanında olduğumuz gibi, aynı zamanda yurtdışına gittikten sonra da iletişim halindeyiz. Yurtdışındaki kalış sürecinizde herhangi bir isteğiniz, probleminiz veya sorunuzda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Güncel Blog

Güncel içeriklerimiz

avusturya kapak
azerbaycan kapak
bulgaristan kapak
kharkiv01

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Endişelenmeyin, RightWay olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız

BİLGİ FORMU BİZ SİZİ ARAYALIM

Sizi Arayalım